Старша група "Ромашка"

/Files/images/grupi/330026694634_ruppy-romashka-1.jpg

Що це за диво? Група «Ромашка»,
В ній танці, співи, сміх,
Місця вистачить для всіх.
І зерняток - дітлахів
Тут завжди чекають,
Свою ласку та любов
Щиро відкривають.»

Наша мета : В середній групі ми велику увагу приділяємо організації роботи з дітьми поза заняттями: спостереження проведення елементарних дослідів, бесід,  особливо театралізованих ігор, рухливих ігор. Діти із захопленням наслідують вихователя вивчаючи примовки,  забавляння, частушки відповідно до певних реальних моментів. Прагнемо, щоб дитина набула елементарних вмінь   та навичок сприймання навколишнього середовища. Спонукаємо дитину до елементарних дослідницьких дій.

З дітьми працюють:

Вихователь: Зан Надія Володимирівна  Вихователь: Плескач Вікторія Вікторівна

Освіта: середня спеціальна                                         Освіта: вища

Звання: "Старший вихователь"                                    Спеціальність: дошкільне виховання

Спеціальність: дошкільне виховання                            Категорія: "Спеціаліст ІІ категорії"

Стаж роботи: 25 років                                                 Стаж роботи:6 років

Переможець конкурсу "Вихователь року - 2014"

Помічники вихователя: Ліган Наталія Михайлівна

Огар Марина Василівна

В групі «Ромашка»  24 дітей 14 дівчаток і 10хлопчиків.

Ми впроваджуємо програму виховання і навчання дітей від двох до семи років "Українське дошкілля".

Діти в середній групі дуже попитливі, тому ми стимулюємо розвиток пізнавальної активності малюків. Вчимо дітей правильно говорити, збагачуємо їх словниковий запас через вивчення віршів, розповідання казок. Розвиваємо творчість, підтримуємо перші спроби фантазування. Виховуємо в малюків впевненість, схвалюємо самостійність їх найменших досягнень.

Провідною діяльністю дітей четвертого року життя є ігрова діяльність. Адже в грі дитина вчиться, розвивається, виховується. Тому іграм ми приділяємо найбільше уваги:

• рухливі;
  • дидактичні;
  • творчі;
  • настільні;
  • будівельно-конструктивні.

Виховуємо в дітей уміння відтворювати в грі побачені ситуації, виконувати в ній певну роль, наслідувати.

Розвага "Азбука безпеки"

Свято "Барви золотої осені"

Свято-розвага "Козацькі забави"

День Святого Миколая – двері в казку відкриває.

Свято 8 березня

Оформление группы в детском саду - РОМАШКА