Вихователь - методист Вознюк Надія Іванівна

Нарада завідувачів ДНЗ району

На базі Іршавського ДНЗ №1 відбулася нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів району, яка складалася з інформаційної частини та проведення семінару-практикуму з учасниками наради.
 Відкрила зібрання Г.А.Фулитка, головний спеціаліст управління освіти, молоді і спорту Іршавської РДА, яка ознайомила завідувачів з оформленням правовстановлюючих документів та об’єктами нерухомого майна комунальної власності.
  Ганна Андріївна підвела підсумки Всекраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва. Матеріали кращих ДНЗ району (Іршавського №3,завідувач Петровці С.І.  та Ільницького ДНЗ №1,завідувач Сочка Н.П.) відправлено в м. Ужгород для участі у ІІ етапі Всеукраїнського фестивалю. Також наголосила про дотримання вимог до учасників Всеукраїнського конкурсу – огляду на кращий стан фізичного виховання в ДНЗ та критерії їх оцінювання.
   Далі Ганна Андріївна ознайомила присутніх з листом МОН України про створення міні-музеїв у дошкільних навчальних закладах.
  Завідувачі Савко О.Ю.(Кам´янський ДНЗ) та Станинець Г.М.(Арданівський ДНЗ) були нагороджені  грамотами за вагомий особистий внесок у розвиток дошкільної освіти, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди ювілею.
   В практичній частині було проведено семінар-практикум  з проблемної теми «Засоби формування професійної компетентності молодих спеціалістів у ДНЗ», в якому брали участь завідувачі в якості «наставників» та «молодих спеціалістів». Семінар-практикум  провели методист управління освіти, молоді і спорту І.Й.Цільо та керівник методоб'єднання завідувачів ДНЗ Г.В.Алфелді.
   З учасниками було проведено різні інтерактивні форми (діагностика, мозковий штурм, вирішення психолого-педагогічних ситуацій тощо), що активізувало завідувачів та дало поштовх до розумової, пізнавальної, творчої діяльності для вирішення завдань. Найбільш  активними учасниками семінара-практикума були завідувачі Глеба С.Ф.(Іршавський ДНЗ№2), Тимар М.Ю. (В.Раковецький ДНЗ№2), Трикур М.Ю. (Ільницький ДНЗ№ 1), Мейсарош Г.І. (Іршавський ДНЗ№4), Лакатош Р.І.(Воловицький ДНЗ) та Кобильник А.Ю. (Сілецький ДНЗ№2), Паньканинець І.О. (Білківський ДНЗ№2).
   Завідувач Ільницького ДНЗ №4 Трикур М.Ю. поділилася досвідом формування у дітей дошкільного віку духовних цінностей засобами мистецтва.
    Ілона Йосипівна подякувала завідувачам ДНЗ за плідну співпрацю .
  Насамкінець з учасниками було проведено рефлексію «Що таке радість?».

Вихователь року - 2014

Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України започатковано з 2013 року проведення Всеукраїнського  конкурсу професійної майстерності педагогів дошкільних навчальних закладів «Вихователь року». Конкурс проводиться з метою підвищення статусу педагогічних працівників системи дошкільної освіти, створення можливостей для самореалізації та розкриття творчого потенціалу педагогів дошкільних навчальних закладів.

Педагоги дошкілля Іршавщини теж долучилися до справи, в конкурсі брало участь  5 найкращих педагогів ДНЗ району.

Розпочався 1 етап – заочний тур конкурсу з розгляду матеріалів з досвіду роботи, які фахове журі розглядало до 15 січня 2014 року.

Також конкурсантки виконали контрольну роботи, де показали знання дошкільної педагогіки, психології та виконали творче завдання.

Оцінювало вихователів компетентне журі. При оцінюванні враховувалося знання вихователями концепції дошкільного виховання, державних програм та новітніх методик виховання та навчання дітей дошкільного віку, а також   професійні та особисті якості педагогів, їх духовно-інтелектуальний рівень та особиста культура.

За підсумками І районного туру професійного конкурсу "Вихователь року - 2014" переможцем визнано вихователя Іршавського ДНЗ №1 Плескач Вікторію Вікторівну